000 Відеодіагностика трубопроводів в Харкові | Атмотерра

Відеодіагностика трубопроводів

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Професійна телеінспекція труб

  Наша компанія надасть послуги відео діагностики наземних і підземних трубопроводів різних діаметрів, а саме: каналізаційних колекторів, мереж теплопостачання, водоводів, вентиляції, димоходів та ін. Сучасне обладнання дозволяє замовнику подивитися своїми очима в трубу зсередини. Відеодіагностика труб від компанії Атмотерра – це можливість швидко виявити витік або відстежити поточний реальний стан трубопроводів.

  За допомогою послуги відеодіагностики замовник дізнається про реальний стан внутрішньої поверхні трубопроводів, за результатами якої можна прийняти правильне рішення про необхідність відновлення пропускної здатності мереж. Це можуть бути: додаткове очищення, необхідність проведення локального ремонту або більш глобальна санація. Саме тому відеодіагностіка трубопроводів випереджає ремонт профілактичний або капітальний. Таким чином можна швидко оцінити обсяг відновлювальних робіт, не вдаючись до демонтажу і складним земельним роботам.

  Відеодіагностіка трубопроводів
  Відеодіагностіка трубопроводів
  Відеодіагностіка трубопроводів
  Відеодіагностіка трубопроводів

  Що ж дозволяє побачити відеодіагностіка?

  Відеодіагностика труб дозволяє визначити такі дефекти, несправності і особливості:

  • наявність корозії, відкладень, засмічень, їх розміри і місце розташування;
  • наявність тріщин, виникнення протікань, деформацій, свищів з визначенням їх точного місця розташування (що в майбутньому дозволить провести ремонт на певній ділянці);
  • схеми і розташування кожного окремого елемента трубопроводу, включаючи колодязі, стики і вигини;
  • уточнити координати прокладеного трубопроводу і його конфігурацію (наприклад, стики і відгалуження);
  • виявити точки несанкціонованої врізки.

  Телеінспекція каналізаційних труб може проводитися на будь-якому підприємстві без обмежень, незалежно від того, про який тип, матеріал або діаметрі трубопроводу йде мова, незалежно від того, які стоки зливаються в каналізацію.

  Відеодіагностика каналізаційних трубопроводів

  Відеодіагностика каналізаційних трубопроводів, як правило, проводиться після гідродинамічного очищення, тому такі дві послуги часто застосовуються в комплексі. Справа в тому, що в брудній каламутній воді камера втрачає “видимість”, і розглянути деталі стає вкрай важко. Після очищення ви відразу будете бачити, на якій ділянці трубопроводу проблеми найбільш виражені і де потрібно екстрене втручання і терміновий ремонт.

  Відеодіагностіка проводиться кольоровою камерою, яка знімає в дозволі Full HD і повертається навколо своєї осі на 360 градусів, що дозволяє виявити будь-які дефекти трубопроводу. Відеодіагностика труб каналізації не тільки проводиться “в кольорі”. Отримане зображення з високою роздільною здатністю відразу ж передається на екран, і оператор бачить, що відбувається всередині трубопроводу в режимі реального часу. Також обладнання, за допомогою якого проводиться відеодіагностіка каналізаційних труб, комплектується спеціальним лічильником, що дозволяє відміряти відстань, пройдену в трубопроводі. Крім того, в комплект входять радіомаяк і локатор, завдяки яким точно визначається, де знаходиться камера в даний конкретний момент.

  ТОВ Атмотерра забезпечить швидкий виїзд оператора і максимально якісну відеодіагностики. Після дослідження мереж ми надамо відеозвіт на носій замовника. Відеообстеження каналізації – це можливість швидко провести дефектовку важливої інженерної мережі і спланувати ремонт, якісно усунути витоку і так далі.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся