000 Перевезення небезпечних вантажів, Харків, Україна | Атмотерра

Перевезення небезпечних продуктів

Одна з послуг компанії Атмотерри – перевезення небезпечних вантажів. Ми співпрацюємо з різними підприємствами, знаємо, як оформлювати дозвільні документи, а також володіємо необхідним спеціалізованим транспортом. У процесі транспортування ми керуємось діючими законодавчими нормативами. Це означає, що для кожного можливого типу небезпечних вантажів ми підбираємо відповідний транспорт. Завдяки цьому ми повністю виключаємо ризик виникнення аварій. Вантажі підвищеної небезпеки в спецтранспорт можна перевозити практично на будь-які відстані, і негативний вплив на людей або екологію буде повністю виключено. Завдяки цьому ми повністю виключаємо ризик виникнення аварій. Вантажі підвищеної небезпеки в спецтранспорті можна перевозити практично на будь-які відстані, і негативний вплив на людей або екологію буде повністю виключено.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли може знадобитися транспортування небезпечних вантажів?

  Вважається, що транспортування небезпечних вантажів потрібна в тих випадках, коли перевозяться речовини при порушенні правил можуть спровокувати техногенні або екологічні аварії. До таких вантажів можуть відноситися різноманітні речовини і матеріали, а також відходи виробничої діяльності (в тому числі, продукти очищення трубопроводів, наприклад, з хімічних виробництв).Вони вважаються небезпечними, так як при певних факторах впливу можуть спровокувати отруєння грунту, тварин або людей, пошкодження технічних засобів або транспорту, вибухи і пожежі. Такі аварії призводять до значного матеріального, технічного і екологічного збитку, а також можуть послужити причиною хвороб і смерті людей.

  Компанія Атмотерра працює як сертифікований перевізник, тому з нами всі ці небезпеки виключені. Правильно організоване перевезення небезпечного вантажу виключає виникнення аварій. Ми можемо відвезти рідини або продукти утилізації в будь-яке місце, вказане замовником. У нас є спеціальний транспорт необхідної місткості, а також кваліфіковані водії з відповідними допусками.

  Перевезення небезпечних продуктів
  Перевезення небезпечних продуктів

  Як організовується таке перевезення

  Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом здійснюється за діючими нормами і правилами. Метод транспортування, а також машини для виконання цих завдань вибираються в залежності від того, про який клас небезпеки вантажу йдеться.

  Перевезення небезпечних вантажів (біологічних агентів, вибухових речовин, хімічних відходів та іншого) можуть перевозитися або направлятися на утилізацію тільки при наявності відповідного паспорта на речовина і ліцензованого дозволу на звернення зі такими компонентами. У нас є спеціально обладнані транспортні засоби та необхідні ліцензії, так що проблем з оформленням дозвільних документів не виникне.

  Наші фахівці володіють всією актуальною інформацією про перелік небезпечних речовин і про правила їх безпечного перевезення. У нас працює спеціально навчений персонал, який знає і вміє правильно реагувати при виникненні якихось позаштатних ситуацій в процесі транспортування. Ми використовуємо спецтранспорт і ставимо всі необхідні маркування.

  Категорії небезпечних вантажів

  Згідно діючих стандартів розрізняють такі категорії і класи:

  • перший: вибухові речовини;
  • другий – небезпечні гази;
  • третій – рідини, які легко запалюються;
  • четвертий ділиться на декілька: легкозаймисті тверді речовини відносяться до класу 4.1, речовини, які схильні до самозаймання, – до класу 4.2, а ті, що при зіткненні з водою виділяють самозаймисті гази, – до класу 4.3;
  • п’ятий поділяється на два класи: 5.1 включає в себе окислюючі речовини, а 5.2 – органічні пероксиди;
  • шостий теж поділяється на два: до класу 6.1 належать отруйні токсичні речовини, а до 6.2 – інфекційні;
  • сьомий клас включає в себе радіоактивні матеріали;
  • восьмий – їдкі речовини, що провокують сильну корозію;
  • до дев’ятого відносяться інші небезпечні матеріали і речовини, не зазначені вище.

  Якщо потрібні автомобільні перевезення небезпечних вантажів, звертайтеся в компанію Атмотерра. Підберемо відповідний автомобіль, оформимо всі дозвільні документи, а також узгодимо час приїзду транспорту і маршрут прямування. Замовити послугу ви можете за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся