000 Асенізаційні послуги в Харкові | Компанія Атмотерра

Послуги илососу та асенізатора

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Послуги асенізатора в Харкові

  ТОВ “Атмотерра” пропонує послуги асенізатора в Харкові для приватних житлових домобудівництв і не тільки. У нас є все необхідне обладнання для того, щоб забезпечити відкачку і утилізацію нечистот. Так, ми працюємо з вигрібними ямами, колодязями, ливнівками, з біотуалетами, з різними відстійниками і резервуарами, в тому числі з тими, що знаходяться на автомийках або в приватних дворах. Для виконання цих робіт у нас є цілий парк асенізаторських машин. Кожна така модель оснащена вакуумним насосом і герметичної ємністю.

  Слайд 2 для слайдера подкатегории
  Слайд 1 для слайдера подкатегории

  Кому потрібні подібні послуги?

  Так, асенізаторські послуги використовуються не тільки для об’єктів приватного домобудівництва.
  Вони також можуть бути затребувані у:

  • літніх або придорожніх кафе;
  • автомийках;
  • промислових підприємствах;
  • заміських будинках.

  За послугами асенізаторів до нас звертаються власники заміських будинків, дач, котеджів. Але і для власників підприємств така очистка каналізаційних стоків теж буде затребувана. Ми використовуємо сучасну техніку, яка дозволяє обійтися мінімальним людським втручанням. Проте, у нас працює кваліфікований і досвідчений персонал, здатний справлятися із завданнями будь-якої складності.

  У нас ви завжди можете замовити асенізаторську машину з оператором. Забезпечимо викачування зливних, вигрібних ям, а також біотуалетів з подальшим очищенням ємностей або септиків. Утилізація рідких побутових відходів турбує всіх абсолютно власників заміської нерухомості. І мова йде не тільки про будинки або дачи, а й магазинах, кафе, розташованих в котеджних селищах. Самостійно це завдання вирішити неможливо. І саме асенізатор забезпечує своєчасну очистку вигрібної ями.

  Завдяки цьому вирішується відразу два найважливіших питання. По-перше, звільняється ємність під подальшу утилізацію відходів. По-друге, знімається навантаження на каналізаційну систему. Справа в тому, що при накопиченні відходів в резервуарі в них може утворюватися твердий осад. А він порушує нормальне функціонування всієї мережі (крім того, можуть зашлаковуватися труби). Також варто відзначити, що послуги асенізатора включають в себе не тільки вилучення зібраних забруднень, але і їх вивезення та подальшу утилізацію. Замовників вже всі ці питання не стосуються, що дуже зручно. Наша компанія повністю стежить за екологічністю виконуваних робіт, тому вся утилізація здійснюється тільки в дозволених, спеціально відведених для цього місцях.

  Як замовити послуги асенізатора?

  Ціна послуги асенізаторської машини залежить від того, чи звертаєтеся ви до нас одноразово або уклали договір на постійне обслуговування. При замовленні комплексу послуг ми забезпечуємо більш вигідну ціну, ніж при зверненні за декількома послугами окремо. Це пов’язано з тим, що нам не знадобиться забезпечувати виїзд машини кілька разів.

  Для роботи ми використовуємо сучасні вакуумні насоси. При роботі з ним витік рідини і неприємних запахів виключені. Надаємо послуги фізичним та юридичним особам, укладаємо договір, оформлюємо всі необхідні документи, включаючи звітні. Працюємо максимально швидко: забезпечуємо виїзд транспорту з оператором на місце в стислі терміни.

  Щоб замовити послуги асенізатора, достатньо зателефонувати і розповісти оператору, які завдання треба вирішити. Ціна на послуги асенізатора в Харкові розраховується індивідуально. Ви також можете укласти договір на персональне обслуговування. В цьому випадку ми закріпимо за вами особистого менеджера, який буде стежити за термінами наступного виїзду.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся