000 Пневмозаглушкі для труб - установка в Харкові | Атмотерра

Оренда та встановлення пневмозаглушаючих пристроїв (ПЗУ)

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  У системах стічних вод заглушка для каналізаційної труби використовується під час ремонтних або пусконалагоджувальних робіт. Компанія “Атмотерра” здійснює встановлення ПЗП і наступні ремонтні роботи, в тому числі – аварійне усунення протікання. Використання заглушок виправдано на всіх етапах ремонтних робіт. Вони можуть встановлюватися в теплові, водопровідні, каналізаційні мережі. Завдання таких пристроїв – запобігти втратам транспортованих рідин, прискорити час проведення операцій по ремонту, а також попередити можливе забруднення навколишнього середовища.

  Установка пневмозаглушающіх пристроїв проводиться для екстреного і абсолютно герметичного перекриття трубопроводів, навіть якщо мова йде про труби великого діаметру. Так, можна підібрати ПЗП діаметром 100-1600 мм, з урахуванням того, на якій ділянці трубопроводу проводяться аварійно-відновлювальні, профілактичні або ремонтні роботи.

  Встановлення пневмозаглушаючих
  Встановлення пневмозаглушаючих
  Встановлення пневмозаглушаючих

  Переваги та особливості ПЗП

  Установка ПЗП забезпечує перекриття стічних вод за рахунок механізму спеціальної конструкції. Так, на одній з підстав цього механізму розміщена провушина, що забезпечує фіксацію, а на іншому – вентиль, через який проводиться подача повітря.

  Завдяки цим особливостям пневматичні заглушаючиє пристрої володіють такими перевагами:

  • проводиться швидке, надійне і герметичне відключення пошкодженої ділянки трубопроводу;
  • гарантується чистота простору, що оточує пошкоджену ділянку, – в місці ремонту не буде виливу забруднюючих рідин;
  • усувається можлива втрата рідини, що транспортується;
  • скорочуються терміни проведення ремонтних робіт.

  Самі пневмозаглушкі для труб можуть експлуатуватися в умовах забруднених і агресивних середовищ, кислотних або лужних. Тут використовуються матеріали з високою стійкістю до руйнівних компонентів. Навіть якщо йде мова про стічних водах, насичених вуглеводнями, то навіть в них заглушки можуть забезпечувати ефективне герметичне замикання потоку протягом декількох днів.

  Як проводиться монтаж ПЗП

  Повне перекриття стоків з використанням пневмозаглушающіх пристроїв дозволяє спростити проведення ремонтних робіт. Крім того, в цьому випадку скорочуються витрати на усунення аварій, зменшується трудомісткість проведення цих операцій.

  Монтажні роботи в цьому випадку базуються на наступній послідовності:

  • наші фахівці перевіряють комплектність обладнання і зовнішній вигляд;
  • зачищають внутрішню поверхню трубопроводу на певну довжину;
  • збирають пневмосистему і опускають трос лебідки з поплавцем, потім закріплюють його на кронштейні ПЗП;
  • опускають пневмозаглушкі в колодязь, просто підтягуючи трос до місця, де потрібно перекрити трубопровід;
  • перевіряють міцність і герметичність установки заглушки, а потім встановлюють в ній необхідний робочий тиск.

  Після цього можна проводити ремонт трубопроводу. ПЗП вважаються багаторазовими елементами. Їх можна продути і просушити, після чого вони готові до подальшого використання. Деякі моделі можна використовувати не тільки в каналізаційних або водопровідних мережах, але і на нафтопроводах. Зазвичай пневмозаглушкі для трубопроводів робляться з оболонкою з маслостійкої гуми, причому в деяких модифікаціях пропонується модифікація з посиленим армуванням.

  Ми не тільки займаємося ремонтними роботами, але і пропонуємо купити ПЗП. Ціна на пневматичні заглушки для трубопроводів залежить від моделі, типорозміру і певної модифікації.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся