000 Санація трубопроводів в Харкові і області | Атмотерра

Санація трубопроводів

Санація трубопроводів – це проведення безтраншейного відновлення. Це високотехнологічний процес, в процесі якого не передбачається копка траншей, а якщо і готуються котловани, то невеликі, для подачі і прийому нових трубопроводів. В результаті ландшафт території, її збалансований рельєф ніяк не страждає. Саме тому такий спосіб ремонту і відновлення використовують найчастіше, оскільки “брудні” і руйнівні земляні роботи тут практично повністю відсутні. Для замовлення послуги з санації трубопроводів звертайтеся в компанію Атмотерра. Ми виконуємо малошумний, економічний локальний ремонт із залученням всієї необхідної техніки і фахівців високого рівня.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Як ми працюємо?

  Санація трубопроводу виконується за допомогою сучасного технічного оснащення. Зазвичай передбачається пневматична руйнування старої мережі трубопроводів. Такий спосіб може бути використаний, якщо всередині труби утворилися засмічення, які неможливо усунути іншим способом, якщо на стінках труб виникли тріщини, які роблять експлуатацію інженерної мережі небезпечною. Крім того, ця технологія ремонту і заміни використовується в тих випадках, коли трубопровід зношений через що протікають в металі корозійних процесів або коли відгалуження комунікацій були зруйновані коріннями дерев.

  Санація трубопроводів
  Санація трубопроводів
  Санація трубопроводів

  Коли буде потрібно санація трубопроводу?

  Санування трубопроводу здійснюється так, що старий, зношений трубопровід руйнується, а на його місце затягується новий, який може експлуатуватися без обмежень і не стане причиною аварійних ситуацій.

  Цю послугу замовляють, коли хочуть замінити старий, зношений трубопровід, але не хочуть займатися трудомісткими і економічно недоцільними земельними роботами. Технологія передбачає застосування поліетиленових і сталевих труб, що дозволяє підлаштуватися під вимоги існуючих інженерних мереж.

  Виконання робіт здійснюється в стислі терміни, що вигідно для будь-якої категорії замовників: якщо мова йде про міську інфраструктуру, то не знадобиться надовго перекривати вулиці, якщо це промислове підприємство, то буде потрібно зупинити технологічні процеси на вкрай короткий час, а якщо приватний будинок – щось не доведеться довго “терпіти” в своєму дворі гучні машини. По закінченню робіт стара система демонтується, так що плутанина виключена.

  Переваги методу

  Метод санації трубопроводів відрізняється такими перевагами:

  • висока швидкість проведення робіт, так як відсутня найбільш трудомістка операція – риття землі;
  • доступна низька вартість, так як в цьому випадку не потрібно залучати важку землерийну техніку, а також можна зменшити штат працівників, що безпосередньо позначиться на зниженні загальної вартості робіт;
  • можливість швидкої заміни трубопроводу на всій ділянці або локально, при цьому метод підходить для всіх без винятку трубопроводів діаметром від 50 до 800 мм;
  • не потрібно узгоджувати місце для прокладки трубопроводу, оскільки протяжка пройде по тій же ділянці, що і раніше, а це теж суттєво економить час;
  • прилеглі комунікації не ушкоджуються, також зберігається можливість проводити роботи по заміні труб в умовах щільної міської забудови або на ділянках з вже готовим ландшафтом.

  Ми виконуємо роботи і одноразово, і на постійній основі, за договором про профілактичне обслуговування мереж. Виїжджаємо в точно обумовлений час. Щоб обговорити деталі і запросити наших фахівців з технікою на місце, телефонуйте.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся