000 Ремонт оглядових колодязів, камер в Харкові | Атмотерра

Ремонт оглядових колодязів, камер

Компанія Атмотерра здійснює ремонт оглядових колодязів і камер водопровідних систем у рамках періодичного технічного обслуговування або при усуненні аварій. У процесі реставраційних або ремонтних робіт використовується спеціальна техніка та новітнє обладнання, що дозволяє правильно організувати процес і завершити його в найкоротші терміни.
Наші фахівці виїжджають по всій Харківській області. Співпрацюємо з підприємствами незалежно від особливостей виробництва і типу каналізаційних мереж, а також з комунальними господарствами. Роботи по ремонту виконуємо відповідно до діючих стандартів, дотримуючись усіх вимог безпеки.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Як відбувається ремонт оглядових колодязів?

  Оглядові колодязі забезпечують можливість обслуговування і ремонту водопровідних і каналізаційних систем. У них встановлюється відповідна запірна і регулювальна арматура. У разі необхідності вона може бути замінена або відремонтована. Ми обслуговуємо оглядові колодязі будь-якого діаметру і незалежно від їх конфігурації. Це можуть бути лінійні, вузлові або поворотні конструкції, а також фільтраційні, накопичувальні, контрольні і так далі.
  Наприклад, якщо кілька трубопроводів сходяться в одну точку, і в цьому місці встановлено колодязь, то мова йде об вузловому типі. Якщо ж колодязь встановлений на прямому відрізку мережі, то він вважається лінійним. Також забезпечуємо обслуговування, ремонт і прочищення поворотних колодязів, які встановлюються там, де труба повертає.

  Ремонт оглядових колодязів
  Ремонт оглядових колодязів
  Ремонт оглядових колодязів

  Як відбувається ремонт камер водопровідних систем?

  Повноцінний ремонт камер водопровідних систем виконується з заміною трубопровідної арматури і ремонтом бетонних конструкцій, якщо того вимагає початковий стан. У них можуть монтуватись гідранти і окремі регулювальні елементи, вузли з арматурою, засувки, крани і так далі. Такі камери робляться металевими, і з плином часом через корозійні процеси вони втрачають герметичність. Крім того, вони можуть засмічуватися, а тому вимагати технічного обслуговування. Також можуть виникнути проблеми з доступом до камери переключень. Ми виконуємо всі необхідні роботи, щоб ви могли і далі використовувати трубопровідну мережу без аварій.

  Переваги співпраці з нашою компанією

  Звертаючись до компанії Амотерра, ви отримуєте:

  • гарантію якості на роботи будь-якої складності;
  • виїзд фахівців разом з технікою точно в термін;
  • відкачування, вивезення та утилізацію відходів після очищення при необхідності;
  • можливість укладення договору на постійне обслуговування за спеціальними цінами;
  • швидку ліквідацію наслідків аварій, якщо це потрібно.

  Ми виконуємо роботи і одноразово, якщо потрібно терміново усунути наслідки аварії або виконати профілактичний ремонт, і на постійній основі. В останньому випадку укладаємо договір, де прописуємо періодичність виїздів. Приїжджаємо в точно обумовлений час. Є гарантія.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся