000 Підготовка трубопроводів під санацію | Атмотерра

Підготовка трубопроводів під санацію

Якісна підготовка трубопроводів під санацію забезпечує безпроблемну заміну труб обраним способом. Це відповідальний етап. Технологія санації – це безтраншейний метод відновлення трубопроводів, який також називається релайнінг. Він здійснюється декількома способами. Наприклад, це може бути прокладення труби в трубі, коли новий трубопровід меншого діаметра простягається в старі, зношені труби, а простір між ними заповнюється цементно-піщаної сумішшю. Але популярний і інший варіант, який носить назву “метод панчохи”. У цьому випадку проводиться санація полімерним рукавом, виконаним з гнучкого композиту. Згодом він розкривається і твердіє, утворюючи новий надміцний трубопровід. Він повністю сприймає всі інженерні навантаження, тобто ніякого зміцнення для трубопроводу в цьому випадку не потрібно. Але на якому ж етапі важлива підготовка трубопроводів до санації і як саме вона проводиться?

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Особливості проведення підготовки

  Технологія санації трубопроводів на сьогодні вважається одним з найперспективніших методів. Вона найбільш затребувана для сталевих трубопроводів, оскільки ті найбільш схильні до фізичного зносу, розтріскування і іржавіння. Однак не завжди застосування механічного очищення буде виправдано. Бувають ситуації, коли забруднень занадто багато або вони специфічні (наприклад, тверді або в’язкі). В цьому випадку гідравлічна або піскоструминна технології. Вони більш ефективні і результативні навіть у випадку з застарілими відкладеннями всередині трубопроводів. Все необхідне обладнання у нас є в наявності. Якщо планується санувати трубопровід, підготовка виступає найважливішим початковим етапом. Тому ми пропонуємо відповідну технологію після огляду, після того, як перевіримо стан труби і визначимо, які ж забруднення в ній переважають. Крім того, до підготовчим заходам відносять підготовку двох котлованів, що приймає і подає. Це забезпечить доступ до тієї секції інженерної мережі, яка підлягатиме санації. Після цього трубопровід очищають, осушують, визначають необхідну довжину технологічних заготовок для нової ділянки, вибирають відповідні подавальні пристрої та захоплення. На цьому підготовка завершується і можна приступати до санації.

  Підготовка трубопроводів
  Підготовка трубопроводів
  Підготовка трубопроводів

  Що саме робиться?

  Підготовка трубопроводу до санації передбачає ретельне очищення труб. Зазвичай вона проводиться механічним способом і відрізняється такими особливостями:

  • використовуються спеціальні пристрої з високою міцністю, наприклад, типу “йорж”;
  • підготовчі роботи в цьому випадку мінімальні, і очищення можна проводити відразу ж;
  • для виконання таких робіт знадобиться досить короткий час;
  • застосовуються доступні агрегати.

  Як замовити послугу підготовки трубопроводу до санації?

  Замовити послугу підготовки трубопроводу до санації в компанії Атмотерра ви можете по телефону. Працюємо з полімерними і сталевими трубопроводами.

  Також виконуємо санацію, тобто безтраншейний ремонт. Ми готові обговорити з вами всі деталі.

  Наші фахівці швидко виїжджають на місце і в разі виникнення аварій, але краще виконувати такі роботи в якості планових. У нас є вся необхідна техніка, а також фахівці високого рівня кваліфікації, які можуть ефективно працювати навіть в умовах обмеженого простору або з іншими складнощами.

  Надаємо гарантію на всі виконані роботи. Також з нашою компанією можна укласти договір на постійне обслуговування.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся