000 Санація і ремонт трубопроводів в Харкові | Атмотерра

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Потрібна заміна каналізаційних труб?

  Компанія “Атмотерра” забезпечує обслуговуванням підприємств і комунальних господарств в області промислової каналізації і трубопроводів. Працюємо по Харкову і області. У нас можна замовити ремонт каналізаційних мереж, усунення аварій та їх наслідків, а також такі послуги, як очищення і санація труб. Для всіх цих операцій ми використовуємо сучасне технічне оснащення, перевірене обладнання, що дозволяє проводити роботи в найкоротші терміни і з гарантовано високою якістю.

  Санація та ремонт трубопроводів
  Санація та ремонт трубопроводів
  Санація та ремонт трубопроводів

  Як здійснюється ремонт каналізаційних труб

  Ремонт трубопроводів зазвичай передбачає усунення течі або закладення труби, заміну будь-яких дефектних ділянок і так далі. Труби часто відмовляють в процесі експлуатації або через фізичного зносу, або через невірного монтажу. Також причиною поломок можуть стати дефекти зварювання, ізоляції, порушення експлуатаційних режимів, перевищення циклічних навантажень по тиску. Заміна трубопроводу дозволяє відновити характеристики пошкодженої ділянки і продовжити його експлуатацію в нормальному режимі. Тим самим запобігаються аварійні ситуації і повністю відновлюється працездатність.

  Заміна каналізаційних труб може проводитися в рамках усунення аварій. У цьому випадку наші фахівці максимально швидко проводять дефектовку, визначають ступінь зносу і комплектуючих, а також виробляють їх заміну. При необхідності проводимо очищення і усуваємо наслідки виливу. Заміна труб каналізації проводиться максимально швидко і професійно, після чого система може функціонувати в колишньому режимі.

  Ремонт каналізаційних труб може проводитися траншейним або безтраншейним методом. У цьому випадку обсяг земляних робіт буде відрізнятися.

  Також ми виконуємо безупинний композитний ремонт трубопроводів. У цьому випадку мова йде про відновлення цілісності трубопровідної мережі за допомогою спеціальних композитних манжетов. Такий спосіб підходить для інженерних мереж з відкритою і закритою прокладкою. Він забезпечує повне відновлення пропускних і міцносних характеристик труби, зміцнює її стінки, якісно усуває дефекти і забезпечує захист від корозії.

  Технологія передбачає застосування універсальних композитних матеріалів, які відрізняються такими перевагами:

  • трубопровід може ремонтуватися без скидання тиску;
  • відсутні вогневі роботи, матеріал швидко наноситься і твердіє;
  • отримане з’єднання стійке до агресивних середовищ і може експлуатуватися при температурі до +250 градусів.

  Крім того, ми проводимо ремонт каналізаційних колодязів, їх обслуговування та очищення. Такі послуги передбачають відкачку нагромаджених забруднень, і наші фахівці, забезпечені найсучаснішим обладнанням, виконують все необхідне максимально швидко. Колодязь після очищення і ремонту знову буде виконувати всі свої основні функції, а це – контроль за функціонуванням каналізаційної системи і її періодичне профілактичне обслуговування. Ремонтуємо не тільки контрольні, але і фільтраційні, і накопичувальні люки. Ми працюємо з колодязями різного діаметру, в тому числі з тими, що розташовані в межах міста або на якомусь підприємстві.

  Санація каналізації або безтраншейний спосіб ремонту

  Санація каналізаційних труб дозволяє повністю відновити діючий трубопровід до робочого “нового” стану. У цьому випадку мова йде про безтраншейному ремонті – в процесі, можливо, буде потрібно копка компактних котлованів, однак обсяг земляних робіт буде суттєво менше. Такий спосіб вибирають, якщо потрібно зберегти ландшафт і рельєф ділянки, мінімізувати “руйнування” на території.

  Санація каналізації також буде затребувана в обмежених міських умовах або на підприємствах, де на кожному квадратному метрі площі розташовано безліч комунікацій. Також роботи, що проводяться вручну, часто не ефективні з інженерної та економічної точок зору, і безтраншейний ремонт каналізації дозволяє цього уникнути. Існує кілька технологій подібного роду: це буріння, мікротунелювання, метод продавлювання або горизонтально направленого проколу. У всіх цих випадках стара труба руйнується, а на її місце затягується нова.

  Якими перевагами відрізняється безтраншейний ремонт трубопроводів? Перш за все, він високотехнологічний. Крім того, він дозволяє зберігати навколишнє середовище і ландшафт території. Також він забезпечує безпеку і зручність робіт: ремонт проводитиметься локализованно. Ще одним важливим плюсом вважаються економічність і мінімальна гучність такого ремонту.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся