000 Механічне очищення труб в Харкові | Компанія Атмотерра

Механічне очищення труб

В яких умовах потрібна механічне очищення каналізації? Якщо виявлені засмічення, погіршена прохідність, якщо припинила проходити вода або з’явився неприємний запах. З такими проблемами може зіткнутися практично кожен – і власник підприємства, і мешканець багатоповерхового будинку. Компанія Атмотерра співпрацює як з фізичними особами, так і з компаніями. Ми пропонуємо повноцінну, якісну очистку каналізаційних труб за допомогою спеціального обладнання. Все це дозволяє своєчасно видалити засмічення, повернути трубопроводу прохідність і повністю позбутися від внутрішніх відкладень.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Як проходить очищення?

  Професійне механічне очищення труб виконується з використанням спеціального обладнання. Процес відбувається наступним чином:

  • в отвір каналізаційної труби спускається шланг зі спеціальним накінечником;
  • скам’янілий наліт на трубах зчищається, стає порошкоподібним;
  • потім він видаляється, повністю вимивається струменем води.

  Таке механічне очищення труб вимагає певного часу, яке потрібно для видалення, розчинення нальоту. Швидкість залежить від того, які саме насадки будуть використовуватися.

  Механічна очистка труб
  Механічна очистка труб

  Що використовується для очищення?

  Залежно від типу труб, їх діаметра, ступеня забрудненості та кількості внутрішніх відкладень можуть вибиратися насадки зі спіралевіднимі, грушоподібними або конусоподібними накінечниками. Вид насадки вибирається залежно від того, з якими відкладеннями доводиться працювати.

  Таке обладнання може ефективно справлятися з мулом, з камінням, з піском, із застарілими засміченнями або відкладеннями, з жиром або в’язким брудом, з волосяними заторами.

  Для більш повного очищення також може використовуватися спеціальний йоржик з жорсткою щетиною. Але він не використовується для сильно пошкоджених сталевих або металопластикових труб.

  Переваги такого очищення

  Вважається, що механічне чищення каналізаційних труб має багато плюсів в порівнянні з іншими способами чистками. Так, до їх числа обов’язково варто віднести:

  • працездатність системи відновлюється максимально швидко;
  • мережу можна використовувати практично відразу після очищення (наприклад, не потрібно чекати, поки подіють реагенти);
  • ніякої додаткової обробки не потрібно: стінки каналізаційних труб відразу стають чистими зсередини;
  • шкоду стінкам труби не завдає, вони не дряпаються і не деформуються;
  • повністю видаляються жир і мильні відкладення, а також тверді опади у кристалічній формі, які неможливо вичистити і зняти будь-яким з побутових методів;
  • спосіб універсальний, підходить для будь-якої каналізаційної мережі, незалежно від її складності та протяжності;
  • діаметр каналізаційних труб також не має значення: така технологія підходить і для промислових, і для побутових мереж (в тому числі, в приватних і багатоквартирних будинках).

  Таким чином можна відчистити навіть протяжні каналізаційні системи з великою кількістю переходів і поворотів, з різними вигинами. Але він підходить не тільки для каналізаційних мереж зі складною будовою, а й для звичайних побутових стояків.

  Для наших клієнтів механічне очищення каналізації залишається доступним і швидким способом повернення нормальної працездатності всієї системи. Роботи проводяться швидко, забруднення зчищаються максимально оперативно, і відразу після операції каналізацією можна користуватися в потрібному обсязі. Результати очищення стають очевидні: пропускна здатність труб повністю відновлюється, а вода починає вільно циркулювати.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся