000 Гідродинамічне очищення шламопроводів | Атмотерра

Гідродинамічне очищення шламопроводів

Одна зі спеціальних послуг нашої компанії – гідродинамічна очищення шламопроводів. Для виконання цього завдання у нас є все необхідне обладнання, а також фахівці високого рівня кваліфікації, які можуть прийняти рішення про доцільність того чи іншого методу, підібрати робочі режими і так далі. Гідродинамічне очищення може проводитися для трубопроводів великого діаметру, до 800 мм. У процесі проводиться видалення всіх твердих відкладень, в тому числі і твердістю в 5-7 одиниць за шкалою Мооса. В результаті проведення таких робіт забезпечується відновлення пропускної здатності трубопроводу як мінімум на 95% від тієї, що можлива по площі перетину.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли потрібно гідродинамічне очищення?

  Очищення шламопроводів водою під високим тиском виключає руйнування трубопроводів. Мулові опади повністю розрихлюються і ваимиваются начисто. В результаті відновлюється 95-98% прохідності труби.

  Очищення можливо для шламопроводів з будь-яких матеріалів, включаючи азбестові, чавунні, сталеві і полімерні труби. Види відкладень також не мають значення: це можуть бути як пісок, так і залишки нафтопродуктів. Наші фахівці вибирають робочі режими і тиск рідини в залежності від характеристик і рівня забруднень.

  Гідродинамична очистка шламопроводів
  Гідродинамична очистка шламопроводів
  Гідродинамична очистка шламопроводів

  Переваги методу

  • Висока ефективність проведення робіт. В процесі забезпечується механічний вплив на внутрішню поверхню труби. В якості “робочого інструмента” струмінь води, який направляють на очищаєму поверхню під сильним напором.
  • Можливість використання технології для трубопроводів з будь-яких матеріалів. Труби не руйнуються і повністю звільняються від накопичених внутрішніх відкладень, навіть якщо вони дуже тверді.
  • Каналізаційний шлам видаляється повністю. Справа в тому, що ці промислові відходи порушують працездатність інженерних мереж. Шлам з плином часу створює важкопрохідні засмічення, і утилізація відходів суттєво ускладнюється. Ми використовуємо техніку для подачі води під високим тиском, в результаті чого шлам, що складається з активного мулу, органічних сполук, жирів, вимивається повністю.

  Як замовити послугу?

  Фахівці компанії Атмотерра проводять гідродинамічне очищення шламопроводів в рамках ліквідації аварій і їх наслідків або як захід з підтримки працездатності існуючої інженерної мережі.

  Також ми можемо провести комплексне очищення шламопроводів. Можемо не тільки очистити необхідні ємності, але і утилізувати шлам. Працюємо з усіма каналізаційними відстійниками, а також з пісковловлювачами і нафтоуловлювачами.

  Замовити послугу ви завжди можете по телефону: наші фахівці назвуть точний час виїзду, обговорять майбутні роботи, зорієнтують за ціною.

  Якщо ви знаєте, що інженерним мережам потрібно періодичне обслуговування, вигідніше укласти договір. Наші постійні клієнти отримують додаткові знижки, звертайтеся!

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся