000 Гідродинамічне очищення колекторів | Атмотерра

Гідродинамічна очищення колекторів

У переліку послуг компанії Атмотерра є і гідродинамічна чистка колекторів. Ми працюємо як аварійна служба, а також забезпечуємо профілактичне регулярне обслуговування каналізаційних мереж. Надаємо гарантію на проведені роботи та укладаємо договір.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли потрібно виконувати очищення?

  Своєчасне звернення в нашу компанію дозволить уникнути втрати пропускної здатності всієї каналізаційної мережі. Справа в тому, що у каналізаційного колектора дуже великий термін служби, але стічні води містять велику кількість сміття, жиру, інших забруднень, так що засмічення приймаючих ємностей з плином часу неминуче. Якщо не виконувати прочищення своєчасно, то вся система може вийти з ладу, і знадобиться дорогий ремонт каналізації. Ми виконуємо професійну очистку колекторів гідродинамічним способом. При необхідності також виконаємо діагностику стану і проведемо необхідний ремонт. Працюємо як з приватними замовниками, так і з компаніями. Наприклад, у нас можна замовити очищення внутрішньоквартального каналізаційного колектора або системи, встановленої на підприємстві.

  Гідродинамічна очистка колекторів
  Гідродинамічна очистка колекторів

  У яких випадках потрібно очищення колекторів?

  Ми використовуємо максимально ефективні методи прочищення. Так, гідродинамічна очистка колекторів відрізняється такими перевагами:

  • Гідродинамічне очищення каналізаційного колектора проводиться виключно зсередини, і нічого, крім води під великим тиском, тут не використовується.
  • Для робіт використовуються головки роторного або пробивного типу, через які і виконується подача води. Насадки бувають з різними діаметрами і дозволяють змінювати водяний потік. Конкретний інструмент підбирається, виходячи з типу забруднень. Таким чином створюються різні робочі режими з урахуванням особливостей каналізаційної мережі.
  • Обладнання забезпечує подачу води під тиском в 190 атм. Таким чином руйнуються всі внутрішні засмічення і видаляється фекальний наліт, а також мулисті і жирові відкладення. Якість чищення забезпечується висока, промивається вся внутрішня поверхня труби.

  Як замовити послугу?

  Гідродинамічне очищення колекторів проводиться спеціальними машинами, що дозволяють подавати воду під тиском. При цьому діаметр вхідних і вихідних труб практично не має значення. Суть методу грунтується на тому, що потік води, що подається під тиском, має одночасно розмиває і транспортує здатністю. В результаті осад видаляється зі стінок колектора і просто змивається.

  Ми працюємо з усіма стічними колекторами, включаючи зливові і промислові. У нас є все необхідне обладнання, що дозволяє проводити очистку навіть на малорозмірних мережах. Якщо аварія вже сталася, то для відкачування відходів з колектора можемо задіяти мулосос.

  Ви можете замовити послугу гідродинамічної очистки каналізаційних колекторів по телефону. Зателефонуйте, щоб запросити наших фахівців для разових робіт або укласти договір на постійне обслуговування.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся