000 Прочищення каналізації Харків. Прочищення труб | Атмотерра

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Промивання й прочищення труб, колекторів, шламопроводів гідродинамічним методом

  Одна з профільних послуг нашої компанії “Атмотерра” – прочищення каналізації в Харкові. Ми не використовуємо для цього побутові реагенти, а працюємо виключно з професійною технікою. Тому до нас звертаються не тільки фізичні особи, а й юридичні – підприємства, компанії, виробництва. У нас – великий парк профільної техніки, що дозволяє оперативно виїжджати на місце виникнення аварій або забезпечувати обслуговування за договором.
  Очищення каналізації в Харкові, як і колекторів, і шламопроводів, проводиться водою під тиском або механічним способом. Це дозволяє очистити всі можливі забруднення в стічних трубах, будь то вапняний наліт, жирові відкладення або осад, поява якого обумовлена ​​технологічним процесом.

  Промивка і очистка труб
  Промивка і очистка труб
  Промивка і очистка труб

  Як ми працюємо?

  Чистка каналізаційних труб зазвичай не входить до переліку регулярних дій по обслуговуванню мережі. Проте, що накопичився наліт може привести до того, що користуватися трубами стане неможливо. І мова йде не тільки про неприємний запах, а й про більш серйозні речі, таких як протікання або виливши стоків. Ми часто виїжджаємо саме на такі аварії та усуваємо їх наслідки. Рекомендуємо не допускати сильних засмічень і звертатися до нас за кваліфікованою допомогою вчасно. Для цього варто укласти договір з нашою компанією на періодичне обслуговування.

  Аварійне очищення каналізації завжди виконується за допомогою спеціальних засобів. Ми не ллємо в труби окріп і не сипем реагенти, не радимо “промити” і так далі. Ми використовуємо метод з перевіреною ефективністю – гідродинамічне очищення. Для неї застосовується спеціальне обладнання, яке дозволяє подавати воду під тиском безпосередньо в трубу. Таким чином знімаються всі нарости, і вони йдуть в стоки. Якщо ж в каналізації в наявності механічні засмічення, то ми міняємо робочу голівку на ту, що здатна розбити, зруйнувати перешкоду.

  Переваги та особливості гідродинамічного очищення

  Гідродинамічне очищення каналізації в Харкові відмінно справляється з усіма органічними відкладеннями. Побутові і виробничі забруднення теж видаляються: цей метод багаторазово перевірений на предмет ефективності.

  Гідродинамічне очищення використовується і для зливової каналізації, яка часто засмічується листям і іншим вуличним сміттям. Техніка змиває скупчилися забруднення далі в каналізацію. Але буває так, що вся система виявляється перевантажена. Це означає, що знадобиться чистити не тільки труби, але і колектор, накопичувальну ємність. Для цього у нас є необхідні машини “Ілососи” з потужними насосами, оснащені місткими ємностями.

  Професійне чищення каналізації тим і відрізняється, що ми здатні вирішити проблему там, де вона виникла. Забезпечуємо максимально швидке усунення засмічень як в трубах, так і в ємностях. При цьому гарантуємо швидкий виїзд. Якщо роботи не планову, а аварійні, виїжджаємо максимально швидко, чим вигідно відрізняємося від міських комунальних служб.

  Гідродинамічне очищення каналізаційних труб дозволяє справлятися з усіма видами засмічень і відкладень, включаючи:

  • механічні, які виникають, якщо в каналізаційну мережу потрапить великий сторонній предмет;
  • експлуатаційні, тобто наліт, що накопичився від часу;
  • технологічні, що виникли через особливості виробничого процесу.

  Професійне очищення труб в Харкові починається з дослідження трубопроводу. Підбирається робочий режим в залежності від типу забруднень, їх складу, давності і щільності. Також при необхідності ми проводимо очищення перекачувальних вузлів, механізмів і накопичувальних ємностей.

  Прочищення труб каналізації гідродинамічним способом вважається найефективнішим. В цьому випадку вода подається по трубах каналізаційної мережі під високим тиском через спеціальні очисні голівки. Така промивка каналізації забезпечує наступні переваги:

  • Руйнуються будь-які відкладення, включаючи жир, пісок, шерсть, будівельне сміття, вапняний наліт, шлам, органічні і так далі.
  • Видаляються всі внутрішні відкладення, що призводять до гідровтратам на певній ділянці каналізації, а також провокують корозію в трубопроводі. Тим самим, завдяки очищенню термін служби каналізаційної системи продовжується.
  • Очищення засмічень каналізації забезпечує більш високий санітарний стан інженерних систем.
  • Забезпечуються більш активні стоки, так як просвіт труби збільшується.

  Ціна на очищення каналізації розраховується індивідуально після уточнення складності робіт. У нас є фіксовані тарифи на виїзд. Також оператор може по телефону назвати ціну на очищення каналізації, якщо розповісти йому, в чому полягатиме завдання.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся