000 Обслуговування автомийок в Харкові | Компанія Атмотерра

Обслуговування автомийок

Пропонуємо разове або періодичне обслуговування автомийок. Співпрацюємо з компаніями, які надають послуги з миття машин будь-якими способами. Ми можемо усунути аварії на інженерних мережах, ліквідувати наслідки витоку, виконати ремонт трубопроводів, але головне – ми викачуємо, зневоднюємо і утилізуємо відходи з каналізаційних колекторів. Кожна автомийка повинна виконувати таку процедуру регулярно, але своїми силами це зробити складно. Адже знадобиться дороге обладнання. Адже стоки після миття машин не можна утилізувати в загальну каналізаційну систему.
Якщо скидання стоків організовано неправильно або каналізаційний колектор засмітився, то це призводить до забруднення поверхневих і ґрунтових вод, що може послужити підставою для штрафних санкцій власнику. Ми обслуговуємо спеціальні очисні споруди, які встановлюються на автомобільних мийках. У них накопичуються рідкі відходи з миючими засобами, хімічними добавками, залишками машинного масла і палива.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Особливості обслуговування автомобільних мийок

  Професійне прибирання автомийок обов’язково включає в себе очищення каналізаційних колекторів. Такі роботи, якщо їх виконувати своєчасно, можуть істотно продовжити термін експлуатації встановленого обладнання та захистять від аварій з небезпечними розливами. Ми рекомендуємо укласти договір на періодичне обслуговування. У цьому випадку наші фахівці будуть приїжджати за затвердженим графіком. Кожен окремий виїзд в рамках планового обслуговування виявиться дешевше, ніж якщо знадобиться ліквідація аварії в терміновому порядку.

  Обслуговування очисних споруд автомийок включає в себе роботу з резервуарами, з системами фільтрації і рециркуляції. Ми використовуємо різні методи очищення, в тому числі хімічний і гідродінамічний. Осад і рідкі відходи можемо зібрати, провести зневоднення, а потім утилізувати. У нашому автопарку є техніка на колісній базі з цистернами від 10 до 28 кубометрів, так що для утилізації буде досить одного рейсу.

  Ми виконуємо обслуговування тунельних і портальних мийок незалежно від того, про який витраті води йде мова і які миючі засоби використовуються в процесі. Навіть якщо у вас встановлені сучасні системи рециркуляції, то рано чи пізно накопичувач засмітиться мулом і твердими відходами, тому і знадобиться допомога залучених фахівців.

  Обслуговування автомийок
  Обслуговування автомийок

  Регламент проведення робіт

  Обслуговування мийних станцій дозволяє освітлити технічну воду після рециркуляції, усунути її зайву каламутність і неприємний запах. Також комплексна очистка забезпечує піногасіння, оскільки в процесі проводиться біологічне розкладання шампунів, миючих засобів. Крім того, може виконуватися дезінфекція води. В результаті відбувається збільшення продуктивності мийних станцій.

  Для того, щоб це відбулося, ми використовуємо такий регламент проведення робіт:

  • очищення фільтрів, видалення виявлених відходів, дозавантаження фільтруючого матеріалу;
  • технічне обслуговування насосного обладнання;
  • перевірка трубопровідних систем на цілісність, очищення труб для ліквідації засмічень;
  • перевірка роботи станцій, що підвищують тиск;
  • перевірка справності регулюючої і запірної арматури, причому при необхідності ми замінимо його на новий.

  Переваги співпраці з нашою компанією

  Звертаючись до компанії Амотерра, ви отримуєте:

  • комплексне обслуговування автомийки, очистку колекторів і очисних споруд, включаючи фільтри;
  • можливість виконання робіт за договором і за нижчою ціною;
  • утилізацію продуктів розливу, рідких відходів і твердих опадів.

  При необхідності ми також замінюємо зношену трубопровідну фурнітуру на нову. Проводимо ремонт трубопроводів і ємностей. Після цього автомобільна мийна станція знову може використовувати існуюче очисне обладнання, не порушуючи жодних екологічних регламентів.

  Ми обслуговуємо автомийки по Харкову і всій Харківській області. Також можливий виїзд по території України. У нас працюють висококваліфіковані фахівці і є все необхідне обладнання. Укладаємо договір. Є гарантія.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся