000 Промисловий клінінг в Харкові | Компанія Атмотерра

Промисловий клінінг

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Компанія Атмотерра пропонує промисловий клінінг для підприємств Харкова і області. Завдання комплексного прибирання виробничих приміщень зводиться до підтримки чистоти поверхонь і обладнання. В кінцевому підсумку, це позитивно впливає на працездатність персоналу, а також забезпечує більш тривалий експлуатаційний період роботи обладнання.

  Промышленный клининг
  Промисловий клінінг
  Промисловий клінінг
  Промисловий клінінг

  Які види прибирання ми пропонуємо?

  У нас можна замовити один з наступних видів клінінгу:

  • капітальне прибирання з дезінфекцією: такий клінінг виробничих приміщень часто замовляють для майстерень, сервісів, де виникають специфічні забруднення;
  • прибирання підвищеної складності з очищенням використовуваних ємностей, резервуарів і так далі: також в цьому випадку за допомогою спеціальних миючих засобів проводиться очищення технологічного обладнання і конвеєрних ліній;
  • професійний промисловий клінінг, пов’язаний з елементами фасадів і внутрішнього оздоблення – наприклад, якщо потрібно привести в порядок не обладнання, а стіни, підлогу, стелі, фасадне облицювання і скління.

  Вартість промислового клінінгу

  Ціна на прибирання виробничих приміщень буде прямо залежати від того, який саме вид клінінгу вас цікавить. З нашою компанією можна укласти договір на постійне обслуговування, і в цьому випадку вашому підприємству не знадобиться міститиме розширений штат прибиральниць і вписувати в щомісячні витрати покупку спеціалізованих миючих засобів.

  Промислове прибирання приміщень проводиться фахівцями нашої компанії в стислі терміни. Використовуємо спеціалізовані миючі засоби та відповідну техніку. Вибір матеріалів та обладнання виробляємо з урахуванням специфіки технологічного процесу.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся