000 Очищення відстійників, шламонакопичувачів, бункерів | Атмотерра

Очищення відстійників, шламонакопичувачів, бункерів

Потрібна очищення відстійників? ТОВ “Атмотерра” готова запропонувати вам комплексні послуги з очищення шламонакопичувачів, сховищ і бункерів. Ми працюємо по Харкову і Харківській області, пропонуючи як обслуговування за договором, так і аварійний виїзд. Укладаємо договір на надання послуг.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Очищення відстійників

  Відстійником називається спеціальне очисне спорудження у вигляді резервуара або басейну. Це ємність або відкрита водойма (огороджена, розташована усередині підприємства, не природний), куди потрапляють промислові або стічні, каналізаційні води. Усередині відстійника природним шляхом (осадженням) утворюється шлам, який осідає на дно. Для більшості виробничих мереж і каналізаційних систем з великим завантаженням цей спосіб очищення води вважається оптимальним, так як не вимагає установки безлічі фільтрів і складного обладнання.

  Проте, повинна проводитися своєчасне очищення шламонакопичувачів, оскільки без цього нормальне функціонування очисної системи неможливо.

  Очищення відстійників
  Очищення відстійників
  Очищення відстійників

  Для цього ми використовуємо один з двох методів

  У першому випадку мова йде про очищення насухо, тобто спочатку проводиться відкачка відстійників, коли з резервуара або водойми повністю видаляється вода. Потім на оголеному дні шлам видаляється за допомогою допоміжної техніки. Другим способом вважається гідромеханізація. В цьому випадку вода не зливається, а з її допомогою транспортується шлак в потрібне місце. Після цього організовується повернення води в відстійник. Вартість такої послуги залежить від того, скільки кубічних метрів в ємності-відстійнику, якою її фактичний обсяг.

  В результаті проведення таких робіт забезпечується:

  • захист грунту та підземних вод від попадання в них забруднюючих речовин;
  • звільнення корисного об’єму відстійника і можливість його подальшого використання за призначенням;
  • повне видалення шламу без пошкодження поверхні ємності.

  Ми використовуємо обладнання, яке працює з високою продуктивністю. Тому в самі стислі терміни можемо виконати всі необхідні роботи.

  Очисні роботи з бункерами

  Також ми виконуємо очищення бункерів від шламу методом гідромеханізації. У цьому випадку мова йде про технології з такими перевагами:

  • використовуються розпушуючі насоси і самовсмоктувальні пристрої, в результаті чого очищення проходить ефективно і швидко;
  • наше обладнання може використовуватися для всіх видів підземних і наземних резервуарів незалежно від того, наскільки вони заповнені водою і шламом;
  • в результаті очисних робіт, виконаних нашими професіоналами повністю видаляються мулисті і абразивні відкладення, в’язкі залишки і пісок;
  • шлам можна транспортувати і утилізувати.

  Також ми готові запропонувати супутні послуги, в тому числі і внутрішню інспекцію букерів, шламонакопичувачів і відстійників. При роботах дотримуються всі технологічні та екологічні норми.

  Якщо необхідне очищення від пилу, ви теж можете звернутися до нас. Ми використовуємо потужне обладнання та ефективно очищаємо ємності будь-якого обсягу. Для підприємств вугільної промисловості очищення бункерів від пилу може стати основним завданням. Наші фахівці ефективно справляються з такими роботами навіть в аварійному режимі. Ми використовуємо власне обладнання і парк техніки. Це дозволяє виїжджати навіть на термінові, аварійні роботи максимально швидко.

  Для замовлення очисних послуг достатньо зателефонувати і узгодити деталі. Також ми пропонуємо періодичне обслуговування ваших очисних споруд за договором.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся