000 Очищення резервуарів питної та технічної води | Атмотерра

Очищення резервуарів питної та технічної води

Одна з профільних послуг компанії Атмотерра – очищення резервуарів води (для технічних, промислових, питних цілей). Досвід і якісне технічне оснащення нашої компанії дозволяють знаходити рішення для індивідуальних клієнтських завдань у найбільш стислі терміни. Забезпечуємо обслуговування комунальних господарств, а також підприємств незалежно від виду діяльності. Можливі разові і аварійні роботи, а також обслуговування за договором.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли потрібне очищення резервуарів для питної води?

  До ємностей, в яких постійно зберігається вода, відносяться пожежні і питні, а також ті, що використовуються в очисних системах і в оборотному водопостачанні підприємства. Всі ці гідроспоруди мають потребу в періодичному очищенні. Така операція дозволяє зберігати чистоту всередині ємкості та забезпечує відповідність діючим санітарно-гігієнічним нормам.

  Очищення резервуарів питної
  Очищення резервуарів питної
  Очищення резервуарів питної

  Очищення резервуарів питної води дозволяє

  • відновити нормативні параметри, хімічний склад води, придатної для пиття;
  • відновити робочий об’єм ємності, позбутися відкладень на стінках і на дні;
  • підготувати конструкцію до діагностики і ремонту (наприклад, якщо порушена герметизація).

  Для робіт може використовуватися механічна очистка із застосуванням скребків і щіток, а також гідродинамічна, в процесі якої задіються гідромонітор. В результаті забруднення видаляються повністю, а бактеріологічні та фізико-хімічні показники відновлюються.

  Робота з технічними резервуарами

  У нашій компанії очищення резервуарів технічної води також проводиться за договором, в рамках профілактичного постійного обслуговування або як разові роботи. В процесі робіт нейтралізуються небезпечні хімічні речовини, сполуки, які можуть привести до порушення техпроцесу, ліквідується накип, відкладення, що зібралися на внутрішніх поверхнях. Також забирається мул, пропадає кольоровість води.

  Додатково проводиться дезінфекція резервуарів питної води, що дозволяє повністю виключити бактеріологічні забруднення.

  Перед проведенням робіт обов’язково проводиться огляд внутрішніх поверхонь, визначається ступінь забруднення і відповідно до цього вибирається спосіб очищення.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся