000 Очищення жировловлювача (жирових ям) і септика | Атмотерра

Очищення жироуловлювачів і септиків

Якщо знадобилась очищення зливних ям, ви знаєте куди звернутися – компанія Атмотерра пропонує комплексну очистку промислових каналізаційних систем і ємностей для утилізації відходів, а також забезпечує збір і вивіз відходів до місця утилізації.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Особливості очищення септиків

  У переліку наших послуг – професійна чистка септиків з використанням сучасного насосного обладнання. Крім того, у нас є всі необхідні машини з цистернами потрібного обсягу, на колісній базі. Вся техніка маневрена, надійна, відрізняється високою прохідністю.

  Очищення вигрібних ям від мулу проводиться в найкоротші терміни незалежно від їх обсягу. Ви можете укладати в нашою компанією договір на періодичне обслуговування. Але ми також працюємо і з разовими викликами – в тому числі, виїжджаємо при виявленні аварій.

  Очищення жироуловлювачів
  Очищення жироуловлювачів
  Очищення жироуловлювачів

  Коли знадобиться очищення септика від мулу? Існують основні ознаки замулювання. Серед них:

  • Поява неприємного запаху, який тільки посилюється з плином часу.
  • Послуги мулососа знадобляться і в тому випадку, якщо на стінках каналізації видно жирові відкладення, а шар мулу помітний і піднімається все вище до краю.
  • Видно, що корисний об’єм зливної ями суттєво зменшений.

  Повноцінне очищення зливної ями проводиться до того, як відбудеться переповнення. Справа в тому, що септик може практично повністю заповнитися твердим осадом. Прибрати його теж можна, однак коштує це дорожче, так як доведеться задіяти більш потужне обладнання.

  У нас ви можете замовити мулосос в будь-який час і в будь-який день тижня.

  При укладанні договору на обслуговування складаємо графік виїзду з певною періодичністю. Ми не тільки відкачуємо вміст ємності і направляємо його на утилізацію, але і під тиском очищаємо стінки септика або зливної ями.

  Спеціалізоване гидрооборудование розмиває мул і тверді фракції, а вакуумний насос збільшеної потужності їх відразу ж викачує. Виходить, що яма (ємність, септик) не просто звільняються від внутрішніх відкладень, а й стають по-справжньому чистими. Регулярне проведення цієї операції подовжує термін служби каналізаційної системи в цілому.

  Особливості очищення жироуловлювачів

  Очищення жироуловлювачів виконується в рамках комплексного догляду за цією системою утилізації. В процесі виробляються комплексні роботи: відкачуються нагромаджені нечистоти, резервуари очищаються, а зібрані відходи вивозяться і утилізуються. У нас цю операцію виконують кваліфіковані фахівці з досвідом. Також задіюється потужне передове обладнання.

  Відкачування жиру з жироуловлювача відрізняється від інших операцій по роботі з септиками. Справа в тому, що жирові відкладення належать до IV класу небезпеки. По-перше, вони шкідливі для природи, для навколишнього середовища, а по-друге – не розчиняються у воді. Їх утилізація проводиться тільки з оформленням відповідних документів. Наше підприємство співпрацює з виробничими компаніями, великими адміністративними і торговими центрами в Харкові і області. Ми знаємо, як вирішувати цю задачу комплексно (в тому числі, і питання з утилізацією). В результаті ви отримуєте чисту ємність для зберігання відходів і нормально функціонуючу зливну систему. Крім того, своєчасне очищення дозволяє зберегти працездатність обладнання і запобігти можливі аварії. Враховуйте, що забруднена система працює з підвищеними навантаженнями. У цьому випадку висока ймовірність виникнення аварій. А ремонт всієї очисної мережі буде коштувати набагато дорожче, ніж своєчасне очищення. Ми працюємо з гравітаційними жироуловлювачами будь-якого типу, від промислових до побутових. Виконуємо аварійні, термінові і планові заявки. Все, що потрібно для успішної роботи наших фахівців, – тільки забезпечити безперешкодний доступ до системи. Далі ми впораємось повністю самостійно.

  Утилізація жиру і очищення жироуловлювачів повинна проводитися кожен квартал, якщо навантаження на систему велика, або мінімум раз на рік (але в цьому випадку відразу ж виконується і комплексне прочищення труб). Якщо не потрібно усувати засмічення в системі, то вся операція займе не більше півгодини. У процесі також виконується розмивання відкладень з поверхонь і очищення сіток. Ми видаляємо не тільки зібрані жирові маси, але і розмиваємо тверді відкладення, що зібралися на дні бункера або ємності.

  Ціна на очищення жироуловлювача буде залежати від ступеня засмічення, а також від складності самої очисної системи, від кількості ємкостей. У вартість вже включені всі необхідні реагенти і робота високопродуктивного обладнання. Щоб замовити послугу з очищення, зателефонуйте. Проконсультуємо з усіх питань. Забезпечимо максимально швидкий виїзд.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся