000 Очищення нафтових цистерн, очищення бензомаслоловушек | Атмотерра

Очищення нафтових цистерн, бензомаслоловушек

У переліку послуг нашої організації – очищення цистерн, маслоловушек і різних ємностей, використовуваних на підприємствах нафтохімічної промисловості. Всі відкладення, що накопичуються на стінках резервуарів для зберігання, істотно скорочують їх обсяг, а також значно знижують якість нафтопродуктів. Щоб цього не допускати, і здійснюється періодичне очищення.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли необхідне очищення нафтових резервуарів?

  • якщо потрібна дефектовка ємностей і цистерн, якщо виявлена ​​втрата герметичності і плануються ремонтні роботи або профілактика;
  • якщо потрібно усунути виявлені дефекти;
  • якщо обсяг ємності став очевидно менше заявленого;
  • якщо очікується зміна заливаються в резервуар нафтопродуктів;
  • якщо потрібно провести калібрування резервуарів, перевірити їх на відповідність вимогам, що пред’являються;
  • якщо потрібно провести перевірку герметичності або виконати контроль якості зварних швів.

  За таким же принципом виконується і очищення бензомаслоловушек. Якщо планується контроль, ремонт ємностей або зміна технологічного процесу, то в обов’язковому порядку потрібно спочатку видалити шлак, відходи, відкладення, які накопичились на стінах.

  Очищення нафтових цистерн
  Очищення нафтових цистерн
  Очищення нафтових цистерн

  Як виконується операція з очищення?

  Фахівці компанії Атмотерра можуть провести очищення нафтосховищ будь-яким з можливих способів. У нас є все необхідне обладнання, причому не тільки для видалення відходів, а й для їх утилізації. Найчастіше ми використовуємо хіміко-механізований метод. У цьому випадку використовується передове насосне обладнання, а також спеціалізовані миючі засоби. Таким чином забезпечується висока швидкість проведення робіт, а також їх висока ефективність.

  Своєчасна зачистка резервуарів від нафтопродуктів – це гарантія їх тривалої і безпроблемної експлуатації. Наші фахівці відмінно справляються з очищенням наземних і підземних резервуарів, причому у нас також є спеціальні машини з місткими ємностями, що дозволяють вивезти відходи в вказане місце утилізації. Очищення резервуарів ПММ проводиться відповідно до діючих норм безпеки. Дотримуються вимоги по екологічності та пожежної безпеки.

  Гідроструйне обладнання та сучасні хімічні засоби дозволяють повністю видалити шлам і всі види відходів, включаючи тверді, маслянисті, важкорозчинні. Видаляється навіть “мертвий” осад, який тільки займає корисний об’єм ємності.

  Очищення нафтових резервуарів нашою компанією проводиться з дотриманням всіх діючих норм і правил. У нас є всі необхідні ліцензії на виконання такого виду робіт.

  В результаті корисний об’єм ємностей повністю відновлюється, термін служби обладнання збільшується, з’являється можливість виконати її ремонт, перевірити цілісність зварних швів зсередини, провести фарбування.

  Після очищення процеси корозії і передчасного руйнування металу припиняються.

  Якщо потрібне очищення нафтових цистерн, звертайтеся до нас по телефону. Забезпечимо максимально швидкий виїзд наших фахівців. У нас – власний парк спеціальної техніки на колісній базі.

  Ціна на очищення нафтових резервуарів буде нижче, якщо ви укладете з нашою компанією договір на постійне обслуговування. Фіксованої вартості у нас немає: якщо підприємство звертається до нас разово або через аварію (в тому числі, щоб усунути її наслідки), ми попередньо оцінюємо обсяг робіт.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся