000 Перевезення наливних вантажів. Наливні перевезення | Атмотерра

Перевезення наливних грузів

Професійна перевезення наливних вантажів з оформленням супровідних документів – одна з основних послуг компанії Атмотерра. Дотримуємося всі існуючі правила транспортування, а також забезпечуємо оформлення документів і супровід вантажів при необхідності. У нас є власний автопарк, машини з різними за обсягом цистернами. Допоможемо забезпечити транспортування всіх можливих наливних вантажів, незалежно від типу і в’язкості. Так, це можуть бути як харчові продукти, так і речовини нафтопереробки, а також всілякі хімічні сполуки, рідкі виробничі інгредієнти і так далі.

Вважається, що перевезення рідких вантажів може організовуватися різними способами. Оптимальний метод вибирається залежно від типу рідини, що транспортується. Ми підбираємо не тільки відповідний транспорт і тип ємності, але і оптимальний маршрут слідування. Також можемо забезпечити завантаження матеріалів в цистерну і вивантаження з неї.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли потрібна спеціальне перевезення наливних вантажів?

  Транспортування наливних вантажів регулюється правилами чинного законодавства. Можлива організація таких перевезень по всій Україні, причому до нас можна звернутися і в рамках разового замовлення, і на постійній основі. Нагадуємо, що для постійних клієнтів у нас діють вигідні знижки. У будь-якому випадку, ми укладаємо договір на транспортування і гарантуємо, що вантаж буде доправлений точно в строк, без пошкоджень, аварій і втрат.
  Професійні наливні перевезення можуть знадобитися для будь-яких напрямків промисловості. За цим напрямком ми співпрацюємо, в основному, з юридичними особами. До нас звертаються компанії, які займаються харчової, нафтохімічної, хімічної промисловістю, а також постачанням сировини.
  Компанію Атмотерра вибирають не тільки завдяки розширеному автопарку спеціалізованої техніки (автоцистерн), але і тому, що ми робимо офіційний договір і гарантуємо якість послуг. Також до нас звертаються з наступних причин:

  1. обгрунтовані ціни без необхідності будь-яких доплат: весь розрахунок прозорий, а розцінки стабільні;
  2. додаткові знижки для постійних клієнтів – в тому числі і для тих, хто звертається до нас для замовлення інших послуг;
  3. точне дотримання термінів транспортування, при необхідності ви зможете відслідковувати машину по дорозі;
  4. широка географія наших послуг: зазвичай ми працюємо по Харкову і Харківській області, але ви також можете замовити транспортування по Україні, і ми надамо техніку і оформимо всі необхідні документи.

  Багато компаній, спробувавши співпрацю з нами, стають нашими постійними партнерами, і це дуже цінно.

  Перевезення наливних грузів
  Перевезення наливних грузів

  Що саме ми можемо перевозити?

  Вважається, що доставка наливних вантажів може знадобитися для таких категорій речовин:

  • хімічні, які потребують транспортування в цистернах з підвищеною корозійною стійкістю;
  • небезпечні: у процесі їх транспортування потрібно ретельно дотримуватися питання безпеки, щоб не допустити розливу, попадання в грунт або воду і так далі;
  • харчові: транспортуються в особливих цистернах, причому важливо стежити, щоб ці речовини не контактували з іншими, а також перевозились з дотриманням температурного режиму.

  Для цих речовин ми підбираємо відповідні автоцистерни (на колісному ходу, досить маневрені і вантажопідйомні), а також забезпечуємо безпечне і зручне транспортування до місця, вказаного замовником. Маршрут прямування вибираємо таким чином, щоб переплачувати за кілометраж не доводилося.

  Особливості транспортування різних видів наливних вантажів

  Багато наливні вантажі вимогливі до температурного режиму. Також є речовини, які потребують перемішуванні в процесі транспортування, – наприклад, бітум. У компанії Атмотерра ви можете замовити перевезення в герметичних цистернах для наступних видів вантажів:

  • Вважається, що перевезення патоки відноситься до безпечних процесів, так як в цьому випадку мова йде про транспортування харчового продукту. Це густе і в’язке речовина, схожа на сироп, яке використовується у виробництві комбікормів, етилового спирту і так далі. Одна з послуг, яка надає наша компанія, – перевезення патоки автоцистернами. Ми використовуємо цистерни з легованої нержавіючої сталі. Це дозволяє транспортувати всі види патоки, в тому числі карамельну, бурякову, кукурудзяну, крохмальну або мальтозну.
  • У нержавіючих цистернах проводиться і перевезення меласи. Цю речовину ще називають “чорною патокою”. Ми організуємо процес таким чином, щоб перевезення патоки меласи ніяк не вплинув на якість готового продукту, схильного до загустіння, бродінню і пліснявіння. Для цього використовуємо цистерни з ізотермічним корпусом, які повністю відповідають нормативним санітарно-гігієнічним вимогам.
  • У переліку наших послуг – і перевезення Гідрофузу або гідратаційного фузу, бакового відстою рослинних олій. Зазвичай перевезення фузу замовляється компаніями, які займаються харчовим виробництвом, а також фірмами, що роблять мастильні рідини. Речовина містить велику кількість жирних кислот. Професійне перевезення соапстоку організовується в чистих ємностях, оскільки речовина швидко вступає в хімічні реакції і піддана окисленню.

  Щоб замовити вантажоперевезення наливних вантажів в компанії Атмотерра, зв’яжіться з нами за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся