000 Перекачка, перенаправлення стоків в Харкові | Атмотерра

Перекачка, перенаправлення стоків

Для водопровідних і каналізаційних систем потрібно своєчасне обслуговування обладнання. В іншому випадку інженерні мережі виходять з ладу, а це загрожує аваріями і розливом відходів. Зазвичай перекачування стоків в каналізаційній мережі здійснюється за рахунок комплексних насосних станцій. Але якщо вони вийшли з ладу або не справляються, ми готові надати таку послугу в рамках разових робіт або періодичного обслуговування.
Співпрацюємо з приватними замовниками і компаніями. Виконуємо обслуговування інженерних мереж на промисловому підприємстві та в котеджних селищах, а також співпрацюємо з фабриками, заводами, виробництвами, комунальними підприємствами.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли необхідна перекачування стоків

  Перекачування каналізаційних стоків забезпечує можливість очищення і повторного використання води. Обладнання, яке використовується в процесі, відмінно справляється не тільки з рідинами, а й з домішками твердих частинок або вузьких компонентів. Перекачування може знадобитися не тільки для каналізаційних, але і для дренажних систем, які видаляють надлишки ґрунтових вод, а також для різних промислових систем стоків. Процес дозволяє відводити стоки в спеціально позначене місце, причому це може бути точка утилізації або збору відходів, а також спеціальна машина з цистерною, яка буде вивозити стоки.
  Ми перекачуємо всі види вод, включаючи поверхневі, господарсько-побутові та стічні. Усуваємо аварії в стислі терміни, можемо швидко зібрати і утилізувати продукти розливу.

  Перекачка, перенаправлення стоків
  Перекачка, перенаправлення стоків

  Яке обладнання використовується для перекачування стоків

  Перенаправлення стоків здійснюється з використанням каналізаційних насосних станцій. Вони відрізняються по потужності, типу і підбираються залежно від того, з яким обсягом рідини має бути працювати і наскільки вона забруднена. Ми використовуємо спеціальні насоси і цистерни на колісній базі. Наша спеціальна техніка може працювати на місцевості з будь-яким рельєфом.
  В автопарк компанії Атмотерра включена першокласна надійна техніка. Наприклад, у нас є комбінована мулососна-каналопромивочна машина VOLVO FM9, здатна викачувати стоки, відходи, суспензії з глибини до 20 метрів. Також вона може працювати з прокладкою тимчасових магістралей довжиною до 150 метрів. Ця техніка розрахована на роботу з трубопроводами від 100 до 300 мм, але у нас є й інші машини, і ми обов’язково підберемо рішення під ваші завдання.

  Переваги співпраці з нашою компанією

  Звертаючись до компанії Амотерра, ви отримуєте:

  • терміновий виїзд і швидку ліквідацію аварій на будь-яких виробничих об’єктах;
  • гарантію якості виконаних робіт, оскільки ми використовуємо першокласне обладнання;
  • укладення договору на періодичне профілактичне обслуговування, що дає можливість ще й заощадити.

  Ми виконуємо роботи з перекачування і перенаправлення стоків в рамках ліквідацій аварій і розливів. Якщо потрібно, укладаємо договір на постійне обслуговування. Приїжджаємо в точно обумовлений час. Працюємо по Харкову і Харківській області, але можливий виїзд і по Україні.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся