000 Ліквідація продуктів витоку або розливу, Харків | Атмотерра

Ліквідація продуктів витоку чи розливу

Аварійні ситуації, пов’язані з інженерними мережами, – не рідкість. Але вони потребують негайного усунення, особливо якщо мова йде про розлив відходів або затоплення приміщень. У переліку послуг компанії Атмотерра – повна ліквідація витоку, незалежно від того, що прорвало. Це може бути каналізаційна труба або технологічний трубопровід, тобто інженерні мережі з водою, відходами, з забрудненими рідинами, з в’язкими суспензиями, з хімікатами і так далі.

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Коли необхідна ліквідація витоку

  Ліквідація розливу нашими фахівцями проводиться на каналізаційних, водопровідних і технологічних трубопроводах. Ми співпрацюємо не тільки з виробництвами і компаніями, але і з приватними особами – можемо приїхати в приватний або багатоквартирний будинок замість комунальних служб. Роботи з ліквідації аварій при розливі відходів або води проводяться наступним чином:

  • відключають пошкоджену ділянку;
  • перерозподіляються потоки води або стоків;
  • збираються всі відходи, стоки, рідини, що витекли;
  • прочищається система;
  • усувається причина аварії, тобто проводиться ремонт трубопроводів.

  Ми можемо усунути будь-які аварії, в тому числі, коли відбувається витік води в каналізаційну систему або коли пошкодився технологічний трубопровід з транспортуванням рідинами, незалежно від їх щільності і хімічної небезпеки.

  Ліквідація продуктів витоку чи розливу
  Ліквідація продуктів витоку чи розливу

  Яке обладнання ми використовуємо

  У компанії Атмотерра є власний автомобільний парк з важкою технікою на колісній базі. Наші машини обладнані місткими цистернами і всіма необхідними насосами. При цьому вони зберігають маневреність і можуть вільно пересуватися по місту. З кожною машиною виїжджає бригада фахівців. У нас працюють майстри з великим досвідом, які знають, що робити в кожній з аварійних ситуацій і дбайливо ставляться до чужого майна.
  Наші машини на базі Man, Mercedes і Volvo обладнані не тільки цистернами і насосами. Також у них є пістолети для розмиву твердих відкладень, пристрої для гідродинамічного прочищення труб. А в цистернах є пневмоклапани, що дозволяють зневоднювати продукти очищення.

   

  Переваги співпраці з нашою компанією

  Звертаючись до компанії Амотерра, ви отримуєте:

  • максимально швидкий виїзд, щоб аварійна ситуація не погіршувалася;
  • вибір машини відповідно до типу трубопроводу і середовища, що транспортується;
  • гарантію якості і повного збору продуктів розливу;
  • повну ліквідацію наслідків аварії на підприємстві (збір стоків, ремонт трубопроводу).

  При необхідності ми забезпечуємо вивіз і утилізацію зібраних продуктів.

  Ми виконуємо роботи по усуненню аварій, по ліквідації продуктів витоку в найстисліші терміни. Приїжджаємо в точно обумовлений час. Працюємо по Харкову і Харківській області, але можливий виїзд і по Україні. У нас завжди знайдеться вільна бригада і техніка, щоб ви могли запросити фахівців без очікування.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся