000 Аварійна служба каналізації в Харкові | Атмотерра

  ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

  Наша аварійна служба каналізації забезпечує екстрену ліквідацію аварій на каналізаційних трубопроводах. До нас можуть звернутися власники будь-якого об’єкта власності, починаючи від приватних домоволодінь і закінчуючи промисловими підприємствами. Забезпечуємо не тільки усунення аварій, а й ліквідацію наслідків розливу.

  Ліквідація аварій
  Ліквідація аварій

  Наша аварійна каналізаційна служба забезпечує виконання таких послуг:

  • оперативний виїзд на місце, усунення протікань, аварій в каналізаційних мережах;
  • перекачування або перенаправлення стоків – у тих випадках, якщо пошкодився трубопровід або ємність для збору нечистот;
  • ліквідація продуктів розливу або витоку, тобто збір, вивезення та утилізація продуктів, відходів життєдіяльності або виробництва.

  У всіх цих випадках ви можете зателефонувати нам і залишити заявку на виїзд.

  Наша аварійна служба по каналізації пропонує оперативний виїзд на об’єкт: наша бригада приїде на місце протягом години. Ми забезпечимо всі необхідні заходи з поточного ремонту. Також повністю усунемо наслідки аварій. Також займаємося заміною запірно-регулювальної арматури, якщо того вимагає стан системи. При необхідності підготуємо акт дефектації, а також забезпечимо введення системи в експлуатацію після ремонту.

  Наші аварійні бригади мають величезний досвід вирішення завдань, пов’язаних з ліквідацією аварій. Так, вони можуть працювати і на висоті, і в глибині, в замкнутому просторі, на ділянках з обмеженим доступом. Крім того, у наших фахівців є дозвіл на проведення робіт на ділянках з підвищеним ризиком загазованості.

  Якими машинами володіє наша компанія?

  Для робіт з каналізацією аварійна служба використовує власний парк спеціальної техніки, куди входять такі авто:

  • Машина MAN 25.372 з установкою MÜLLER Umwelttechnik GmbH і цистерною 13 кубометрів, з вакуумним насосом Demag продуктивністю 1600 кубів на годину. Така техніка може працювати з рідинами, суспензиями, сумішами та шламом будь-якої в’язкості, навіть з глибини до 20 метрів від поверхні землі.
  • Машина VOLVO FM9 з установкою KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH і цистерною об’ємом до 26 кубометрів. Тут встановлено вакуумний насос Demag Wittig WPS 196 продуктивністю до 1100 кубів. Техніка може комплектуватися і насосом високого тиску. Вона підходить для гідродинамічного очищення каналізаційних труб, а також для розмивання твердих частинок та інше.
  • Машина Мercedes BENZ 1733 з установкою MÜLLER Umwelttechnik GmbH, з об’ємом цистерни на 12 кубометрів, яка здатна збирати воду або шлам об’ємом від 3 метрів кубічних. Установка комплектується вакуумним насосом Demag Wittig RWF 200 продуктивністю до 1210 кубометрів, а також насосом високого тиску.

  Є й інші машини, які дозволяють не тільки збирати забруднені рідини і суспензії, але і перевозити, транспортувати їх. Також в розпорядженні наших фахівців – широкий перелік допоміжного обладнання для проведення робіт з ліквідації аварій. Це помпи та насоси різної продуктивності, всілякі насадки, пневматичні заглушки, інжектори, фрезери, екскаватори, маніпулятори, тягачі.

  Аварійна чистка каналізації дозволить мінімізувати збитки і швидко відновити нормальне функціонування інженерних мереж. Щоб замовити цю послугу або будь-яку з супутніх, просто зателефонуйте нам по телефону. Оператор запитає, що саме сталося, і на підставі цього зорієнтує по термінах і по вартості виїзду.

  Техніка та обладнання

  5 слайд слайдер техника
  4 слайд слайдер техника
  3 слайд слайдер техника
  2
  1

   ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

   Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся