000 Про компанію Атмотерра, Харків

Спеціалізація компанії
Atmoterra

Компанія Atmoterra спеціалізується на обслуговуванні підприємств та комунальних господарств в області промислового очищення каналізації та трубопроводів різного призначення.

Для вас - перевірені інноваційні технології в області очищення і передове технічне оснащення, а також - висококваліфіковані фахівці. Все це дозволяє нам надавати індивідуальні рішення для всіх потреб наших клієнтів.

Співпрацюємо з промисловими підприємствами, з заводами і фабриками, а також з автомийками, компаніями, що спеціалізуються на прокладці та санації трубопроводів. Виконуємо замовлення по очищенню та відкачці в приватному секторі. Можемо працювати за договором як виконавці робіт з підприємствами житлово-комунального господарства.

Які послуги ми надаємо?

Компанія Atmoterra володіє великим парком власної очисної техніки. Це комбіновані вакуумно-каналопромивальні і вакуумні машини з допоміжним обладнанням і цистернами від 10 до 26-27 м3.

У нашому автопарку представлена важка спеціалізована техніка на колісній базі MAN, Mersedes Benz, Volvo. Вони комплектуються вакуумними насосами і насосом високого тиску з певною продуктивністю (в середньому, ці величини складають 1100-1600 м3 на годину). Така техніка може качати мул, технічні рідини, воду різного ступеня забрудненості, шлам, суспензії і суміші.

З її допомогою ми можемо виконувати такі послуги: Промислова очистка. До нас можна звернутися, якщо вам необхідно очистити маслоловушек і нафтових цистерн, резервуарів для технічної та питної води, накопичувачів шламу, бункерів, каналізаційних насосних станцій і так далі.

  • Гідродинамічне очищення труб, колекторів і шламопроводів на підприємствах;
  • відеодіагностика стану трубопроводів з використанням новітнього обладнання;
  • очищення міських біотуалетів, розташованих в громадських місцях;
  • ліквідація аварій та їх наслідків, в тому числі тих, що сталися з розливом рідин або нечистот;
  • перевезення всіх видів рідких вантажів, а також доставка технічної води.

    ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

    Отправьте свое сообщение и в ближайшее время мы с Вами свяжемся